Bedensel Esneklik, Denge ve Kondisyon

Derslere kimler katılabilir?
Bedensel esneklik, denge ve kondisyon dersleri,
temel olarak hareket etmek isteyen herkese açıktır. Özellikle çalışma hayatının getirdiği hareketsizlik ve duruş bozuklukları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. 

Katılım için egzersiz deneyimi ya da beceri aranmaz. Bedeninizle ilişkinize yeni bir bakış açısı getirebilir ya da kendinize derinleşme alanı açabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen sedefgokce@yahoo.com adresine mail gönderiniz.

Ders Hakkında:
Amaç; bedenin hareket yelpazesini genişletmek, kondisyonu arttırmak, sağ-sol, üst-alt beden dengesini eşitleyip koordinasyonu geliştirmek, bedene esneklik kazandırmak ve beden-zihin iletişimini güçlendirmektir. Hareket etmek doğamızda var, bunun sürekliliğini ve çeşitliliğini sağlamak, bedene devamlı yeni öneriler getirmeyle mümkün. Bu yüzden her katılımcı, kendisi için yeni olanı araştırmaya davet edilir.
Buluşmalar, açık ders sistemiyle yürütülür, dolayısıyla herkes arzu ettiği derse katılabilir. Kaçırdığınız dersler, bir sonraki derse katılımınızı engellemez. Yine de kas hafızasını canlı tutmak için düzenli katılım tavsiye edilir.

Ne giymeliyim?
Derslere kendinizi ve içinde rahat ettiğiniz giysilerinizi getirmeniz yeterlidir (çıplak ayak veya çorapla hareket edilecektir).

Tarih:
12 Şubat’tan itibaren her Salı

Saat:
19:30 - 20:40 (1 saat 10 dakika) 

Yer:
BeReZe Gösteri Evi (Adres: Lüleci Hendek Caddesi 20/A Beyoğlu, İstanbul) 

Eğitmen Hakkında: 
Derslerin yürütücüsü Sedef Gökçe, MSGSÜ Devlet Konservatuvarı Çağdaş Dans Bölümü mezunudur ve halen aktif olarak dans etmekte, proje bazlı sanat hayatına devam etmektedir. Yoga, pilates ve tai chi’ye olan ilgisini, anatomi bilgisiyle ve fitness eğitmenlik tecrübesiyle harmanlayan Sedef, açık dersleri BeReZe Gösteri Evi için kurgulamıştır.