Mat Pilates Dersleri

BeReZe Gösteri Evi'nde başlangıç ve orta seviye Mat Pilates dersleri başlıyor!
Derin core kaslarınızı güçlendirmek, tüm vücudu efektif çalıştırmak ve zihin-beden kordinasyonunuzu arttırmak için hepinizi mat pilates derslerine bekliyoruz. 
Derslerimiz, vücut temelini güçlendirmek, esnekliğini arttırmak isteyen oyuncular ve pilatesle tanışmak isteyen herkese açıktır.

Eğitmen:
​​​​​​Ümit Erlim

Atölye Tarihleri:
13 Nisan - 16 Mayıs arası her Perşembe ve Cumartesi;
(13, 18, 20, 25, 27 Nisan, 2, 4, 9, 11, 16 Mayıs: Toplam 10 gün)

Atölye Saatleri:
Perşembe 19:00 - 20:00
Cumartesi 11:00 - 12:00 
(Toplam 10 saat)

Atölye Yeri:
BeReZe Gösteri Evi
(Adres: Lüleci Hendek Caddesi 20/A Beyoğlu, Istanbul)

Başvuru:
Atölyeye herkes başvurabilir.
Başvurunuzu tiyatrobereze@gmail.com adresine gönderiniz.
Bir sağlık sorununuz varsa, başvurunuzda lütfen belirtiniz.

Eğitmen Hakkında:
27 Eylül 1987 İstanbul doğumlu Ümit Erlim, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2011 - 2014 yılları arasında bir gençlik dizisinde yer aldıktan sonra Londra’ya yerleşmiş ve Goldsmiths Üniversitesi’nde Performans ve Tiyatro yüksek lisansını tamamlamıştır. İngiltere’de Company B adlı tiyatro grubunun içinde iki buçuk sene yazar ve oyuncu olarak yer almıştır. Nadide Hayat ve Göçebe sinema filmlerinde rol almış, 2016 IKSV Istanbul Tiyatro Festivali'nde 'Yaşlı Çocuk' oyununda oynamıştır. Londra'da fiziksel tiyatro, devising, butoh dans, contact improvisation ile ilgili çalışmalar yapmış, halen meditasyon, yoga, dövüş sanatları ve sporun her türü ile ilgilenmektedir. 2019 yılında Pilates Baps'tan Balanced Body Universitesi sertifikasi alarak eğitmenliğe başlamıştır.